Ombudsmöte 6 september 2021

Inbjudan till Ombudsmöte, Göteborg Stifts Norra Kyrkosångsförbund 

Måndagen den 6 september 2021 kl 18.00 -18.45     Ombudsmöte med förhandling via Zoom

Varje församling får "skicka" två representanter.

Anmälan senast 1 september till 

info.goteborgnorra@sjungikyrkan.nu           

 

Länk till Zoom

https://zoom.us/j/99903025585?pwd=NGJwNkFUNnVRVkhvSmRTTlB2Nk9sQT09 

Meeting ID: 999 0302 5585                                                                                                                                                                          

Passcode: 254816

 

Möteshandlingar 

Kallelse och dagordning till möte 6 september 2021

Verksamhetsberättelse 2019

Verksamhetsberättelse 2020

 Årsredovisning 2020

 

Varmt Välkomna!

Lars Söderlund                   Gun-Britt Marcusson 

Ordförande                         Sekreterare 

 

2021-08-04
Inställningar för cookies
Vår webbsida använder cookies för att hemsidan och våra tjänster ska fungera som de ska. Cookies hjälper oss att förbättra användarvänligheten för dig som besökare, och därför är vissa cookies nödvändiga för att webbsidan ska vara fullt fungerande. Nedan kan du läsa mer om våra cookies och vilka som är valbara.
Inställningar för samtycke
Inställningar för samtycke
Nödvändiga cookies
Dessa cookies används då våra besökare använder en funktion på vår webbplats och är nödvändiga för att webbplatsen ska fungera fullt ut. Dessa cookies kan därför inte stängas av. Cookies används exempelvis då du fyller i ett formulär eller skapar ett konto och lagrar ingen personlig identifierbar information.
Prestanda cookies
Denna typ av cookie hjälper oss att följa antal besök på vår webbsida och hur våra användare hittade till oss. Vi använder cookies till att mäta och analysera för att exempelvis kunna förbättra användarvänligheten på vår webbplats. Vi kan med hjälp av våra insamlade cookies analysera hur användaren navigerar på webbplatsen, och ta bort irrelevanta sidor och information för att skapa ett så användbart material för våra kunder som möjligt. Den information som vi sparar är exempelvis vilka produktsidor som du besöker.
Marknadsföring
Dessa cookies används för att kunna analysera hur vi kan marknadsföra våra produkter och tjänster. Insamlingen av cookies kan exempelvis hjälpa oss att anpassa annonser till våra besökare baserat på dess tidigare användning av våra tjänster.